Şirketimiz 2009 yılında Avrupa lider kumlama malzemeleri tedarikçisi Kuhmichel GmbH tarafından Kuhmichel Yüzey işlem Teknolojisi San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.
Firmamız faaliyetlerine ekonomik kriz döneminde başlamış olmasına rağmen krizi fırsata çevirmiş bulunmaktadır ve her yıl ciddi oranda büyüme sağlamaktadır. Çalışmalarımıza Ikitelli Eskoop Sanayi Sitesinde 200 m² alanda başladık ve 2014 yılı itibari ile 600 m² alana sahip ve yaklaşık 800 ton stok ile yeni yerimize taşındık. Daha büyük bir yere taşınmamızın büyümenin bir sonucu olarak değerlendiriyoruz. Ekipmanla, malzemeyle, makineyle özellikle de servisimizle daha hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.
Stoklarımızda cam küre, paslanmaz çelik grit, alüminyum oksit beyaz ve kahverengi, garnet, silisyum karbür, kesme tel, polyamid vs. sürekli olarak depomuzda bulunmaktadır. Eger konu kullanmakta oldugunuz işlemlere ait dogru kumlama veya zımpara malzemeleri ise sevkiyat güvenilirligine ait danışmanlıktan ürün kalitesine kadar her konunun dogru oldugundan emin olmak isteriz. Avrupa’nın kumlama malzemelerinde önde gelen toptancısı oldugumuzdan dolayı sadık müşteri ve müşteri memnuniyeti merkezli, çok kapsamlı bir servis hizmeti sunuyoruz.

Habib AYKOL
Genel Müdür

cms-img

Lorem set sint occaecat cupidatat non

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Lorem ipsum dolor sit

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit